Kontaktinformasjon

Her finner du adresser til Tibnors kontor og anlegg i Norge. Gjennom å klikke på ikonene kan du også få opp et kart. 

 

Oslo

Postadresse Postboks 140, Furuset, 1001 Oslo
Lager 

Professor Birkelandsvei 21

Kontor, salg og administrasjon

Tevlingveien 15


Telefon +47 22 90 90 00
Telefax +47 22 90 90 70
e-post ordre@tibnor.com


Bergen

Postadresse Janaflaten 37
5179 Bergen
Besøksadresse Drotningsvik Næringspark
Telefon +47 55 50 14 10
Telefax+47 55 50 14 11
e-post bergen@tibnor.com 

Stavanger (Salg)

Gamle Forusveien 8

4033 Stavanger
Telefon +47 51 48 89 50
Telefax +47 51 48 89 90
e-post salg.stavanger@tibnor.com




 

Bryne (Lager)

Jærvegen 142, Ree næringspark

 Telefon +47 51 48 89 50
Telefax +47 51 48 89 90

 

Fauske

Postadresse Sjøgata 86, 8200 Fauske
Besøksadresse Sjøgata 86
Telefon +47 75 60 09 50
Telefax +47 75 60 09 60
e-post fauske@tibnor.com


Fredrikstad

Postadresse Sørkilen 2, 1621 Gressvik
Besøksadresse Sørkilen 2
Telefon +47 69 30 45 00
Telefax +47 69 30 45 01
e-post fredrikstad@tibnor.com


Hamar

Postadresse Kårtorpvegen 1, 2320 Furnes
Besøksadresse Kårtorpvegen 1, Olrud Næringspark
Telefon +47 62 52 10 00
Telefax +47 62 52 75 39
e-post hamar@tibnor.com

 

Haugesund

Postadresse Nylandsvegen 25, 5533 Haugesund

Besøksadresse Nylandsvegen 25
Telefon +47 52 85 76 10
e-post haugesund@tibnor.com

 

Kristiansand

Postadresse Mjåvannsvegen 154, 4628 Kristiansand
Besøksadresse Mjåvannsvegen 154
Telefon +47 38 18 35 00
Telefax +47 38 18 35 30
e-post kristiansand@tibnor.com

 

Trondheim

Postadresse Styrmannsgata 6, 7496 Trondheim
Besøksadresse Styrmannsgata 6
Telefon +47 73 89 09 00
Telefax +47 73 89 09 09
e-post trondheim@tibnor.com

Tønsberg

Postadresse Smidsrødveien 95, 3120 Tønsberg
Besøksadresse Smidsrødveien 95
Telefon +47 33 38 69 02
Telefax +47 33 38 80 56
e-post tonsberg@tibnor.com

Ørsta

Postadresse Postboks 164, 6151 Ørsta
Besøksadresse Industrivegen 28
Telefon +47 70 04 83 40
Telefax +47 70 04 83 41
e-post orsta@tibnor.com 


Lagerkatalog 

 

Hent vår lagerkatalog her